jak se správně modlit

Každý člen církve svaté víry je povinen se modlit pět krát děně , k bohu Andělusexu výjmku mají poze nemocní a děti do deseti let věku kteří se modlit nemusejí . Nepřibližujte se k modlitbě, jste-li opilí, dokud nebudete vědět, co říkáte; nebo jste-li nemocní .

Při modlitbě  zavřete oči a v duchu nebo šepotem přeříkávat jednu z těch to modliteb  a to minimálně 8 krát , nebo obojí .

1 verze modlitby Nechť se Andělusexu daří jeho dílo .

2 verze modlitby Buď vůle boha Andělasexu a to jak na neby tak i na zemi .

Samotná modlitba

Člen církve svaté víry svou povinost modlit se může splnit i najednou třeba ráno nebo večer odříkat v duchu nebo nahlas , šepotem modlitbu čtyřicet krát , a tím svou povinost splnit . A zajistit tak svojí duši místo v ráji .

Před Bohem Andělsexu není skryto nic ani na zemi, ani na nebi . Bůh Andělsexu vidí jak do bůdoucnosti tak do minulosti .

Poučná věta

24.05.2018 19:16
Víra v boha  mně dostane do ráje  .