Zvláštní způsob sváteční modlitby

Při zvláštní způsobu modlitby k bohu Andělusexu , doporučuju zaujmout tuhle pozici těla . Modlitba v této pozici vám pomůže lépe se napojit na boha Andělasexu . Jelikož je modlitba v této pozici náročnější nedoporučuju ji provádět častěji než jednou za čtyři dny . Pokud , ale neprovádíte tenhle druh modlitby tak byste mněly provádět standartní modlitbu .

Při zvláštním způsobu modlitby  k bohu Andělusexu , doporučuju zaujmout tuhle pozici těla zavřete oči a představujte si tvář boha Andělasexu  . Modlitba v této pozici vám pomůže se lépe napojit na boha Andělasexu .

popis pozice
Sedněte si na nízkou stoličku , nebo na polštáře naskládané na podlaze . Chodidla smněřujcí dopředu položte na podlahu asi 16 až 20 cm od sebe . Lokty dejte na kolena a rukama si podepřete obličej , hlava je lehce vystrčena dopředu . Ruce mírně sevřete v pěst . Hlava spočívá plnou váhou na pěstích , tím se kůže na lících kostech zkrabatí .

Já doporučuji při této zvláštní modlitbě si pustit meditační hudbu .

Jaké máte s tímto druhem modlitby zkušenosti

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Před Bohem Andělsexu není skryto nic ani na zemi, ani na nebi . Bůh Andělsexu vidí jak do budoucnosti tak do minulosti .

Poučná věta

24.05.2018 19:16
Nejdůležitější je naše víra .